Naše vína získali zlaté medaily na Great American International Wine Competition

Naše vína získali zlaté medaily na Great American International Wine Competition

Opäť výborná správa z Ameriky. Všetky naše vína získali ocenenia na súťaži vín Great American International Wine Competition , ktorá sa konala počas víkendu 6.-7. mája 2023 v Rochester, NY.

Zlaté medaily získali Jubilejný a Starodevínsky ríbezlák a so striebornými medailami sa vracajú domov Tradičný ríbezlák, Čierny sv. Urban, Čierny ríbezlák a Ríbezlák barrique! Prídite k nám ochutnať naše ocenené vína alebo si ich môžete rovno objednať tu. ;)


Otvorené pivnice na Sv. Urbana

Otvorené pivnice na Sv. Urbana

V rámci otvorených 100 najkrajších pivníc na Malokarpatskej vínnej ceste vás pozývame 19. a 20. mája aj do našich pivníc v areáli THEBENER!

Kde sme:
Pivnica MVC č. 2 spolu s pivnicou č. 1
Muránska 30 - Areál THEBENER Devínsky ríbezlák
Bratislava-Devín
- oproti MiniZOO, vstup z príjazdu k hradu

Čakajú na vás naše vínka, špeciality z ríbezlí a zopár prekvapení. Na dvore si môžete posedieť aj pri miske vynikajúceho gulášu alebo cigánskej pečienke.


Podporili sme Stoku

Podporili sme Stoku

Pridajte sa, priatelia, ešte dnes je možné podporiť tento projekt divadla Stoka, hoci aj anonymne a hoci aj minimálnou sumou, ktorú by ste inak minuli na hlúposti.
POZOR AKCIA: za každých 6 EUR, ktorými podporíte tento projekt, dostanete od nás jeden ríbezlák podľa vlastného výberu. Stačí, keď v podpore projektu zverejníte svoje meno a v odkaze uvediete "... pripájam sa k Devínskemu ríbezláku".

Vajnkošt 2023 - ríbezlák Barrique bodoval aj vo Vajnoroch

Vajnkošt 2023 - ríbezlák Barrique bodoval aj vo Vajnoroch

S našimi vínami sme sa zúčastnili 1. ročníka súťaže Vajnkošt 2023 vo Vajnoroch.

A treba povedať, že porotcovia mali dobre mlsné, ale trefné jazýčky, lebo náš Ríbezlák Barrique, ktorý v Texase pred mesiacom získal dvojitú zlatú medailu, sa stal víťazom kategórie ovocných vín s 88,0 bodmi a zlatou medailou.

Celkovo sme získali štyri zlaté a jednu striebornú medailu. :)

Tešíme sa, že domáce súťaže potvrdzujú výsledky a objektivitu medzinárodných súťaží.

Krstili sme hudobný videoklip Petra Luhu Drahé Kovy

Krstili sme hudobný videoklip Petra Luhu Drahé Kovy

V nedeľu 29.3. sme pokrstili našim devínskym ríbezlákom nový rockový videoklip Drahé kovy výborného slovenského gitaristu Petra Luhu.
Krst prebehol v príjemnej atmosfére v Andersen Cafe & Bar, krstnými otcami sa stali známy textár Martin Sarvaš (Tublatanka, Hex..), ktorý skladbu Drahé kovy otextoval, aj Augustín Mrázik z THEBENER.

Texas IWC 2023 - Double Gold pre ríbezlák Barrique

Texas IWC 2023 - Double Gold pre ríbezlák Barrique

Naše vína bodovali na tohtoročnej súťaži Texas IWC 2023 v USA!

Náš Ríbezlák Barrique získal dvojitú zlatú medailu - zo Slovenska len dve vína získali tento drahý kov (druhým bol Ostrožovič so slamovým Tokaj cuvée).

Zlatou medailou ocenili náš Jubilejný ríbezlák s RETRO Etiketou, pripomínajúcou storočnú jubileum založenia výroby ríbezľového vína v Devíne pánom Aloisom Sonntagom. Ďalšie zlaté medaile získali Starodevínsky a Čierny ríbezlák.

Tradičný ríbezlák a Čierny sv. Urban získali strieborné medaile, takže všetkých šesť našich vín, ktoré sme dali do súťaže, bolo ocenených prémiovými kovmi.
Nespyšneli sme, tešíme sa a aj ceny ostávajú bezo zmeny. Odporúčame Vám kúpiť si hneď ríbezlák barrique a jubilejný, aby ste s istotou mali fľašu z rovnakej šarže, aká chutila porotcom na TXIWC. ;)

Ochutnávky a akcie v Devíne

Ochutnávky a akcie v Devíne

Radi Vás privítame vo Vieche sv. Urbana. Príďte ochutnať devínsky ríbezlák a dozvedieť sa viac o histórii vína aj Devína.

Naše priestory umožňujú celý rad najrôznejších podujatí – od komorných posedení až po svadby. K dispozícii je lúka, viecha Sv. Urbana a stan (terasa) pri našom stánku. Na požiadanie zabezpečíme catering a samozrejme aj alko a nealko nápoje na požiadanie. Ríbezľové víno máme, tak príďte popíjať a relaxovať v kruhu rodiny, kolegov a priateľov!

Viac informácií a fotografií nájdete na našom webe v Ochutnávky a akcie